14 Dagen bedenktijd  
 Groot assortiment  
 Gratis verzending via
 
 Goede klantenservice  
 Veilig betalen via en
> >

Vijandig gebied


Vijandig gebied

€ 15,00
- Nu bestellen via website van verkoper
- Verkoop & levering door: AKO



Chris Ryan is de autoriteit als het om militaire thrillers gaat Voor fans van Jason Bourne en Mission Impossible Een boot vol wanhopige en doodsbange vluchtelingen gaat bijna ten onder op de woeste Middellandse Zee als ze genadeloos wordt aangevallen door de sas. Strijders van Islamitische Staat gebruiken deze boten om zichzelf Europa binnen te smokkelen. Alleen door deze strijders op te sporen voordat ze het Verenigd Koninkrijk binnen komen, kan worden voorkomen dat ze terreuraanslagen plegen op Britse bod

Extra Informatie over de Vijandig gebied:

Productnaam: Vijandig gebied
Merk: Boeken
EAN: 9789022582237
Verkoper: AKO


Verzending & Retourneren:

Na ontvangst van de Vijandig gebied heeft u in Nederland altijd een minimaal zichttermijn van 14 dagen. Binnen deze periode kunt u Vijandig gebied retourneren en wordt het aankoopbedrag, mits het retour aan de voorwaarden van de verkoper voldoet, vergoed. De retourkosten kunnen voor eigen rekening zijn. Meer informatie over de verzending en retournering kunt u vinden op de website van de verkoper.

Onze Garanties


 14 Dagen bedenktijd op alle artikelen.

 Groot assortiment, dus vollop keus.

 Gratis verzending via o.a. PostNL.

 Goede klantenservice, zonder gedoe.

 Eenvoudig betalen via iDeal, PayPal, of bank.

Verzenden & Betalen


verzendopties en betaalopties