14 Dagen bedenktijd  
 Groot assortiment  
 Gratis verzending via
 
 Goede klantenservice  
 Veilig betalen via en
> >

De sneeuwengel


De sneeuwengel

€ 15,00
- Nu bestellen via website van verkoper
- Verkoop & levering door: AKO



Een verboden liefde heeft gruwelijke consequenties Een spannende roman met een duister kantje, voor de lezers van Rosamund Lupton en Laura Lippman Cressida Felbridge is een graag geziene verschijning in de Londense high society in de jaren zestig. Ze is verloofd met een rijke man en haar invloedrijke vader wil haar voor haar huwelijk een portret geven. Op het moment dat Cressie de schilder Ralph Few ontmoet weet ze dat haar leven volledig zal veranderen. Zij en Ralph worden halsoverkop verliefd, maar Ralph

Extra Informatie over de De sneeuwengel:

Productnaam: De sneeuwengel
Merk: Boeken
EAN: 9789022582015
Verkoper: AKO


Verzending & Retourneren:

Na ontvangst van de De sneeuwengel heeft u in Nederland altijd een minimaal zichttermijn van 14 dagen. Binnen deze periode kunt u De sneeuwengel retourneren en wordt het aankoopbedrag, mits het retour aan de voorwaarden van de verkoper voldoet, vergoed. De retourkosten kunnen voor eigen rekening zijn. Meer informatie over de verzending en retournering kunt u vinden op de website van de verkoper.

Onze Garanties


 14 Dagen bedenktijd op alle artikelen.

 Groot assortiment, dus vollop keus.

 Gratis verzending via o.a. PostNL.

 Goede klantenservice, zonder gedoe.

 Eenvoudig betalen via iDeal, PayPal, of bank.

Verzenden & Betalen


verzendopties en betaalopties